BL döntő REAKCIÓ 😱 PSG - Bayern München 0:1 ⚽

502 Vizionare 51 K
Sport

Beszélgessünk egy kicsit a 2020-as Bajnokok Ligája döntő mérkőzésről, ahol véleményes küzdelemben a Bayern München begyűjtötte a trófeát a PSG ellen! 🐧

💬 Discord ► discord.gg/nessaj

Köszönöm, ha a videóimat lájkolod és hagysz egy építő hozzászólást a feliratkozás után! 👇
#ChampionsLeague #BajnokokLigája #Reakció

Comentarii

1. Nessaj FC
    Nessaj FC
    Acum 3 luni

A csatornán jóváhagyásos komment rendszer működik, hogy elkerüljük az értelmetlen megjegyzéseket. Ennek fejében fölösleges elsőzni, spamelni és hasonló remek dolgokat posztolni, soha senki nem fogja látni. A korrekten megfogalmazott kritikákat természetesen nem szűrjük, csak értelmi küszöb van, véleményt nem korlátozunk! Jó szórakozást a tartalomhoz! 🐧 ~ KÖZÉRDEKŰ LINKEK ALÁBB! ~ 👕 Pingvin Shop ► bit.ly/nessaj 🎮 Játék Bolt ► bit.ly/nessaly 💜 Twitch ► twitch.tv/fyrexxx 📸 Instagram ► instagram.com/nessajkek 🐦 Twitter ► twitter.com/nessajthelol 📘 Facebook ► fb.com/nessajthelol 💬 Discord ► discord.gg/nessaj 📬 Business ► www.nessaj.tv Köszönöm, ha a videóimat lájkolod és hagysz egy építő hozzászólást a feliratkozás után! 👇

2. Lakos Marci
    Lakos Marci
    Acum 3 luni

Neymar jól alakított a támadó sorban, viszont ő is el tudta volna vállalni szerintem a karmester szerepet ha visszahúzódik, ilyen típusú játékos hiányában

3. I3arni
    I3arni
    Acum 3 luni

Elég nevetségesnek tartottam ezt a meccset, mivel BL döntő, elvileg az év egyik legjobb meccsének kellett volna lennie, ezzel szemben pedig két egészen gyengék játszó csapatot kellett látnom. :D Hiányoltam onnan a Man Cityt, és a Liverpoolt. Szerintem bármelyikük simán megnyerte volna, akár a Bayernnel, akár a PSGvel találkozik.

4. K Guitarist
    K Guitarist
    Acum 3 luni

Flick azért meghuzta a váratlant. Pavard nem kezdett, helyette Kimmich került vissza szélső védőbe ahol nagyon régen játszott (hisz már kb csak középpalyas), illetve a bl-ben egyre jobban játszó Perisic helyett Coman kezdett. Tényleg viszonylag unalmasabb meccs volt, voltak jobb-rosszabb percek, főleg ami a szabálytalanságokat illeti, viszont az történt amire számítani lehetett. Brutális bayern fölény, illetve hatalmas psg helyzetek. Herrera szerintem is nagyon jól játszott igy ellenfél szempontbol is. És hát Coman kezdte, és ő is zárta a bl gólokat bayern mezben, ez sem véletlen

5. Benedek Karnoth
    Benedek Karnoth
    Acum 3 luni

Végig izgultam, úgyhogy nekem egy teljesen másféle élményként maradt meg. De szerintem nem kérdés hogy egy ilyen menetelés után egy fiatalos, karakteres, nem 300 millákért igazolt összetartó és egymásért játszó csapat lett a Bayern, így pedig teljesen megérdemelték a győzelmet. Neuer, amilyen zseniális, és amennyit szidták, megmutatta és megérdemelte. Müller, aki 5 évvel ezelőtti formáját idézve játszott, megérdemli. De leginkább Lewandowski, ha már az Aranylabdát és a nevetségesen sok tizenegyessel az Aranycipőt is elragadták tőle, egy ilyen év, egy ilyen karrier után kijárt már neki. Remélem hogy lesznek akik egyetértenek velem, Mia San Mia ❤️🇩🇪⚽

6. Márton Solymosi
    Márton Solymosi
    Acum 3 luni

Szerintem a gól után nagyon elkapkodta a játékot a psg, nagyon sok labdaszerzés után előrevágták csak a labdákat vagy eladták,jól tette a bayern, hogy tovább folytatták ezt a letámadós játékstílust

7. Dániel Simonn
    Dániel Simonn
    Acum 3 luni

Ez a meccs az egész Bayern-szezon teljes megalázása volt. Szabálytalanságok, eladott labdák, rossz döntések mindkét oldalon voltak, de 60 percig a Pénz SG volt veszélyesebb. Neuer tartotta életben az egész csapatot, ő nem "romlott" le a mezőnyjátékhoz, megérdemelten emelhette magasba elsőként a trófeát. Neymar kifakadását a meccs után pedig nem értem, igazán tudhatná, hogy nem a Guingamp volt az ellenfél, akik a megye 2-ben is középmezőnyben végeznének... Talán nem kellett volna olyan nagy melénnyel bemennie a stadionba a hangfallal, és az emberek egy kicsit több empátiát mutatnak felé. De így...

8. Gergő Pintér
    Gergő Pintér
    Acum 3 luni

Igazából Kimmich a középpályán képes a legjobb teljesítményre, de meccs furán hangzik de nekem tetszett!!!

9. Bendegúz Horváth
    Bendegúz Horváth
    Acum 3 luni

Nem volt a legjobb meccs , a VAR meg nemtudom mit csinált annál a minimum kettő elmaradt 11-esnél és ne feledjük Neuer szerepét se aki szerintem újra a világ legjobb kapusa.

10. [ Balu ]
    [ Balu ]
    Acum 3 luni

Személy szerint nekem nem annyira tetszett. Voltak jó helyzetek de mind kettő csapat sok hibát ejtett a döntőn. Herrera tökéletesen játszott jó kulcspasszai voltak, szerintem csak a befejezéssel volt hiba a PSG-ben.

11. Peter Boldizsar Balogh
    Peter Boldizsar Balogh
    Acum 3 luni

Én személy szerint többet vártam volna a PSG től volt egy pár jó lövés de nem jártak sikerrel a Bayern pedig fantasztikusan játszott. Mint mindig a letámadó taktikát használták. Az a Koman gól elképzelése és megvalósítása lekötelező volt.

12. Vadász Marci
    Vadász Marci
    Acum 3 luni

A PSG valóban simán megnyerhette volna, az első félidőben 4-5 olyan helyzete volt, amiből ha belő mondjuk 3-at akkor megnyeri a meccet. És ha megnézzük a PSGt: csatárok: Neymar, Mbappé, Icardi, Di Maria, Cavanni (volt)... A középpályán meg a védelemben (volt egy Thiago Silva, de) nincs igazán nagy klasszis. Mindenképpen ezekre a helyekre kéne igazolni. Orsato meg a félidőben megnézte h a 45. percben nem adta meg a büntetőt a Bayernnek, ezért a 2. félidőben meg a franciáknak nem🤣

13. Tábori Gergő
    Tábori Gergő
    Acum 3 luni

Szerintem az első félidő nagyon jó volt, a második félidőben kicsit alábbhagyott az iram és az izgalmak is. Egyébként én évek óta mondom, hogy a középpálya a PSG leggyengébb pontja, főleg támadásban., szóval jobban nem is tudnék egyetérteni veled. Szerintem a Bayernből éppen elvágyódó Thiago egy olyan játékos, aki tökéletes lenne erre a szerepkörre. Ha a PSG vezetősége is így gondolkodik és szeretnének egy ilyen játékost, akkor meglepődnék ha nem lenne ott a neve a listájukon. :)

14. Erneszt 伍上 Durand
    Erneszt 伍上 Durand
    Acum 3 luni

Személy szerint egy PSG fan vagyok, és szerintem az volt a gond, hogy Veratti nem volt kezdő. Megértem, mert sérülésből jött vissza, de azért Paredes helyére befért volna. Mbappén pedig kicsit meglepődtem, de a csapaton is, mivel sokszor cseleztek bele az ellenfélbe, ahelyett, hogy passzoltak volna.

15. P Patrik
    P Patrik
    Acum 3 luni

A Bayernnél pont azzal a mélységi kulcspasszal nyertük meg a meccset amiről te beszéltél Nessaj, amikor Thiago azzal a passzal négy embert is átjátszott és így nagyon megnyílt a terület, ahhoz hogy Kimmich beadhassa a labdát Comannak... Ami a meccset illeti szerintem egy átlagos óvatos döntő volt a Bayern hagyta magára húzni PSG-t aminek végül nem lett az eredménye, illetve azért ki kell emelni Neuert is aki nagyon sok helyzetet megfogott vagy jól mozdult ki a kapubol. Hát szerintem ezzel a letámadás focival nagyon sokáig el tud majd jutni a Bayern ugyanis ez a fudbal folizófiájuk😉

16. Domonkos Majer
    Domonkos Majer
    Acum 3 luni

Főni te mit gondolsz Neuerről? Gondoltad volna, hogy ilyen súlyos sérüléssel (ciki, mert Neuer fan vagyok, de nem tudom hogy milyen sérülése volt, csak azt hogy irtó súlyos volt), 34 évesen ilyen formában véd majd? Edit: és többi pingvin mit gondol?

17. Dávid
    Dávid
    Acum 3 luni

Messi és CR7 jön a United-ba! Videót róla Főni! 😂 Viccet félretéve egy álom válna kb valóra ha egy csapatból vonulnának vissza.

18. Ragnar Lord
    Ragnar Lord
    Acum 3 luni

Szerintem jól sikerült ez a video teljesen egyet értek veled és legyen még ilyen videó!! :))))

19. Oley
    Oley
    Acum 3 luni

Nekem tetszik ez a beszélgetős vonal, és a jóváhagyásos kommentrendszer miatt még jobbak ezek a videók, mert a "több a like, mint megtekintés ikszdé" helyett (legtöbb esetben) elmélkedéseket és véleményeket lehet olvasni. Szerintem amúgy Cavani egy nagyon alulértékelt, kiváló játékos, aki jászahott volna Di Maria posztján (őt pedig esetleg irányító posztba húzhatná vissza Tuchel) A PSG néhány pozícióban hiányos, de ha a keret nagy része (és persze Thomas Tuchel) marad, pár év múlva a csúcson lehetnek.

20. Lőrincz István
    Lőrincz István
    Acum 3 luni

Azt még hozzá kell tenni hogy Neuer érdeme volt a meccs. Ugye Nessaj beszélt arról hogy a Kimmich, Süle jobb szélső védő oldal nem olyan gyors, ezért szerintem Neuer tartotta kb egybe a Bayernt.

Acum 3 luni

Valóban nem volt egy jó meccs, nagyon meglátszott a nyomás mind a két csapaton, viszont a félidő után a Bayern kicsit magára talált, és a tíz perc fölény elég is volt, hogy egy hozzájuk illő szép támadás végén megszerezzék a győztes gólt. Nagyon kellett Neuer klasszisa ehhez a győzelemhez, Bayern szurkolóként jó alaposan lerágtam a körmeim több PSG támadásnál is, de összességében szerintem a Bayern sokkal jobban megérdemelte a győzelmet (lehet hogy elfogult vagyok, de szerintem ez tény). Ebben az idényben minden összejött nekik, a játékosállomány évek óta nagyon jó - idén ráadásul a kölcsönjátékosok is elképesztő minőséget hoztak - viszont sok volt az ego, kevés a csapat, amit aztán Hansi Flick helyretett, ezen felül pedig egy olyan magas szintű taktikát dolgozott ki, ami a maximumot hozza ki ezekből a csúcsjátékosokból. Megemlítetted Müllert, mint kulcsembert, viszont szerintem a negyed- és elődöntőben Perisic is legalább ilyen fontos volt, a magas hatékonyságú presszingelésének és jó labdáinak, lövéseinek köszönhetően. Lewandowskit pedig ne is említsük... Ebben a szezonban egyszerűen nem volt ellenfele a bajoroknak, viszont a következő idény érdekes lehet, ellenfeleik biztosan komolyabban felkészülnek ellenük, mint idén, és így nem lesz egyszerű a címvédés.

23. Németh Dominik
    Németh Dominik
    Acum 3 luni

Igazából nem volt rossz de normál helyzetbe szerintem egyik csapat se jutott volna be a döntőbe, és azért a Bayernen is látszott hogy nem olyan bivaly erős ám mert a Lyon és a Psg ellen már nem ment olyan könnyen nekik.

24. Nevem a nevem
    Nevem a nevem
    Acum 3 luni

Szerintem a tavalyi Pool-Spurs is nagyon alul múlta. Bár én igazából ezt nem neveztem volna Bl döntőnek, szurkolók nélkül igazából nem volt meg az a Bl hangulat 😥

25. roli 2623
    roli 2623
    Acum 3 luni

A VAR teljes hiányánál, pl. : első félidő végi büntető helyzetnél kúrt fel. A végén amikor láttam, hogy semmit sem hajlandó megnézni, az ő szava szent, és sérthetetlen kedvem volt lefürdeni a hajszárítóval

26. Árvay Krisztofer
    Árvay Krisztofer
    Acum 3 luni

Szerintem Neueren is múlott a Bayern győzelme. A meccsen volt pár szép védése amik be is mehettek volna.

27. Sabi Kovac
    Sabi Kovac
    Acum 3 luni

addig jatszottak jol a nemetek amennyit kellett nekik aztan mar nem siettek sehova

Acum 3 luni

Szerintem a párizsi emberek bánták hogy kikapott PSG. Pár autót összetörték és felégettek az ultrák. Amúgy én rá se ismertem Mbappéra amit kihagyott 5 métérről.

30. barnabas safrany
    barnabas safrany
    Acum 3 luni

Szerintem a PSG egyelőre nem való BL döntőbe a PSG Nek még fejlődnie kell a Bayern pedig sztm folytatni fogja a menetelést és erősíteni fognak fiatalokkal

31. Ottó Békefi
    Ottó Békefi
    Acum 3 luni

Nekem csak egy szexi csaj hiányzott aki befutott volna a pályára majdnem pucéran.

32. I Ármin Melkó
    I Ármin Melkó
    Acum 3 luni

Én mint psg fan azon lepődtem meg hogy a mérkőzés utolsó negyedében icardi helyett chupo motingot rakja be tuchel. És mit ad Isten az utolsó percekben ki lő luftot a labdába. Hát chupo barátunk. Szerintem abszolút amatőr döntés volt őt behozni a pályára egy icardi helyett. De ez csak az én véleményem

33. Tommy Gamer
    Tommy Gamer
    Acum 3 luni

Szerintem is megvolt a Bayern tökéletes ellenszere csak elizgulták meg volt egy Neuer aki elég 200 IQ-usan játszott és ő próbálta azt hogy 20-30 méterre kint áll a kapubol mielőtt a psg kontrát indítana és a hosszú indításokat így könnyen vissza tudja küldeni az ellenfél térfelére!

34. Erik_19
    Erik_19
    Acum 3 luni

Bayern szurkoló vagyok, de teljesen adok a véleményedre, hisz eléggé bealudtak a védők több mint 55 percig!